Hajnat futen për të grabitur një bankë në Mitrovicë, vodhën 15 euro - Bota Sot
Hajnat futen për të grabitur një bankë në Mitrovicë, vodhën 15 euro

Kronikë e zezë

Hajnat futen për të grabitur një bankë në Mitrovicë, vodhën 15 euro

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Disa persona kanë hyrë në një bankë për të grabitur në Mitrovicë, por janë larguar me 15 euro nga aty.

Zyrtarja e cila është ankuar në policinë e Kosovës, ka thënë se personat e panjohur kanë depërtuar në bankë dhe kanë vjedhur 15 euro.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mëngjesit të djeshëm në rrugën Oslobodenje të Mitrovicës.

Të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat