​Sulmon seksualit të miturën, arrestohet një person në Vushtrri - Bota Sot
​Sulmon seksualit të miturën, arrestohet një person në Vushtrri

Kronikë e zezë

​Sulmon seksualit të miturën, arrestohet një person në Vushtrri

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 12:47
Ilustrim

Një person është arrestuar në Vushtrri, pasi i njëjti dyshohet se ka kryer sulm seksual ndaj viktimës femër kosovare mitur.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe posedon raport. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat