Zhduket një vajzë në Pejë - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Pejë

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 09:05
Ilustrim

Një person nga Peja ka raportuar në polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti nen hetime”, thuhet nën njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat