Vetëvritet plaku 80 vjeçar në banesën e tij - Bota Sot
Vetëvritet plaku 80 vjeçar në banesën e tij

Kronikë e zezë

Vetëvritet plaku 80 vjeçar në banesën e tij

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 10:13
Foto Ilustrim

Mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete në kryeqytet një i moshuar.

Mësohet se rreth orës 08:55, në rrugën “Budi”, në banesë, është gjetur i pajetë, i vetëvarur shtetasi H.Ç., rreth 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat