E rëndë në Vlorë, babai ngacmon seksualisht vajzën - Bota Sot
E rëndë në Vlorë, babai ngacmon seksualisht vajzën

Kronikë e zezë

E rëndë në Vlorë, babai ngacmon seksualisht vajzën

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 14:42
Foto ilustrim

Policia e Vlorës vuri në pranga një person të shpallur në kërkim i cili akuzohet për dhunë dhe ngacmim seksual ndaj vajzës së tij.

Policia tha se në pranga ra shtetasi me inicialet Z. S., 60 vjeç, banues në fshatin Babicë e Madhe.

“Ai akuzohet se më datë 23.06.2020, në banesë dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat