Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë - Bota Sot
Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 09:07
Foto ilustrim

Policia njofton për gjuajtje me armë zjarri dje në rrugën ‘Fehmi Agani’ në Prishtinë.

Në vendngjarje janë gjetur tri gëzhoja plumbash, ku sipas dëshmitarëve të shtënat kanë ardhur nga një veturë.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Rr. Fehmi Agani, Prishtinë 25.06.2020-03:00. Pas pranimit të një informate për gjuajtje me armë, në lokacion kanë dal njësitë policore ku  kanë gjetur dhe sekuestruar tri gëzhoja. Sipas disa dëshmitarëve të shtënat kanë ardhur nga një veturë e tipit Golf 6. Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat