Arrestohet gjakovari, dyshohet se ushtroi dhunë psikike ndaj babait duke i shkaktuar frikë dhe stres - Bota Sot
Arrestohet gjakovari, dyshohet se ushtroi dhunë psikike ndaj babait duke i shkaktuar frikë dhe stres

Kronikë e zezë

Arrestohet gjakovari, dyshohet se ushtroi dhunë psikike ndaj babait duke i shkaktuar frikë dhe stres

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 09:19
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në Gjakovë.

I njëjti dyshohet se kishte ushtruar dhunë psikike ndaj babait të tij, si pasojë te viktima ishte shkaktuar frikë dhe stres.

I dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat