Therje me thikë në Prizren - Bota Sot
Therje me thikë në Prizren

Kronikë e zezë

Therje me thikë në Prizren

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 08:39
Ilustrim

Një person ishte sulmuar dhe ther me thikë nga një person i panjohur nofkën e të cilit e dinë.

Viktima ka marrë tretman mjekësor dhe më pas është liruar në shtëpi dhe nuk është intervistuar pasi kishte qenë nën ndikim të alkoolit.

Njësitë policore janë duke u marrë me rastin, nuk raportohet për ndonjë të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat