Kërcënon një vajzë dhe babain e saj, arrestohet - Bota Sot
Kërcënon një vajzë dhe babain e saj, arrestohet

Kronikë e zezë

Kërcënon një vajzë dhe babain e saj, arrestohet

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 08:40
Ilustrim

Një person është arrestuar në Deçan, pasi që i njëjti kishte kanosur viktimën femër dhe babain e saj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat