Konfiskohet kafe e kontrabanduar në Pejë - Bota Sot
Konfiskohet kafe e kontrabanduar në Pejë

Kronikë e zezë

Konfiskohet kafe e kontrabanduar në Pejë

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 09:10
Ilustrim

Njësiti policor në Pejë, gjatë patrullimit kishte hasë në një automjet të braktisur kombi i tipit Nisan ngjyrë e bardhë pa targa.

Në një distancë rreth 50 metra nga ai kombi janë gjetë 8 thasë me kafe ngjyrë e gjelbër gjithsejtë 480 kg.

Të cilat dyshohet se janë kontrabanduar. Mallrat dhe automjeti janë sekuestruar, rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat