Vidhet Golf 6-shi në Ferizaj - Bota Sot
Vidhet Golf 6-shi në Ferizaj

Kronikë e zezë

Vidhet Golf 6-shi në Ferizaj

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 09:28
Ilustrim

Një person në Ferizaj ka vjedhur veturën e tipit Golf VI, ngjyrë e zezë me targa vendore.

Përveç veturës i dyshuari dyshohet se kishte vjedhur një biçikletë dhe 80 euro.

Njësitet policore kanë arritur ta arrestojnë të dyshuarin mashkull.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar, ndërsa automjeti iu ka kthyer pronarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat