Një punëtor lëndohet pasi bije nga një lartësi rreth tri metra - Bota Sot
Një punëtor lëndohet pasi bije nga një lartësi rreth tri metra

Kronikë e zezë

Një punëtor lëndohet pasi bije nga një lartësi rreth tri metra

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 09:34

Një person deri sa ka qenë duke punuar në firmën e ndërtimit, pronë e të dyshuarit mashkull, ka rënë nga një lartësi rreth tri metra dhe ka pësuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari lartcekur dhe me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat