Një i arrestuar për përleshjen me thika dje në Prishtinë - Bota Sot
Një i arrestuar për përleshjen me thika dje në Prishtinë

Kronikë e zezë

Një i arrestuar për përleshjen me thika dje në Prishtinë

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 10:08
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur se ka arrestuar një të dyshuar për përleshjen me thika në rrugën Rexhep Luci dje në Prishtinë.

Nga ky rast një person është therur me thikë dhe ka marrë trajtim mjekësor.

"Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën mashkull i Kosovës. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat