Prishtinasit ia vjedhin veturën, largohen në drejtim të panjohur - Bota Sot
Prishtinasit ia vjedhin veturën, largohen në drejtim të panjohur

Kronikë e zezë

Prishtinasit ia vjedhin veturën, largohen në drejtim të panjohur

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 10:12
Ilustrim

Prishtinë, dje një person ka raportuar në Polici se është mashtruar nga dy persona.

Ata ia kanë marrë veturën dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Të njëjtën veturë pas pak kohesh e kanë gjetur në Obiliq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat