Ngacmoi ish-gruan përmes mesazheve, arrestohet - Bota Sot
Ngacmoi ish-gruan përmes mesazheve, arrestohet

Kronikë e zezë

Ngacmoi ish-gruan përmes mesazheve, arrestohet

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Një person në Fushë Kosovë është arrestuar pasi i njëjti nuk e kishte zbatuar vendimin e Gjykatës dhe kishte ngacmuar ish-bashkëshorten e tij përmes mesazheve telefonike.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 12:30 në rrugën “Nëna Terezë”.

Siç njofton policia në raportin 24 orësh, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat