I’u zhduk burri, gruaja e raporton rastin në polici - Bota Sot
I’u zhduk burri, gruaja e raporton rastin në polici

Kronikë e zezë

I’u zhduk burri, gruaja e raporton rastin në polici

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 11:03
Ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Viktima ishte larguar më 26 qershor, rreth orës 08:00 të mëngjesit  nga shtëpia e tij, e cila gjendet në rrugën “Antigona Fazliu” në Prishtinë.

“Rr.Antigona Fazliu, Prishtinë, 26.06.2020-08:00. Ankuesja femër  kosovar e ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull  kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat