Lëndohet derisa punonte - Bota Sot
Lëndohet derisa punonte

Kronikë e zezë

Lëndohet derisa punonte

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 13:56
Foto ilustrim

Një person gjersa ka qenë duke punuar në fshatin Restelicë të Dragashit, ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat