​Zhduket një person në Prishtinë - Bota Sot
​Zhduket një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Zhduket një person në Prishtinë

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 14:55
Foto ilustrim

Një femër ka raportuar se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Rasti ka ndodhur dje.

Policia nuk ka dhënë më shumë detaje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat