Pëson aksident trafiku, gjilanasi del nga vetura dhe e rrah një person - Bota Sot
Pëson aksident trafiku, gjilanasi del nga vetura dhe e rrah një person

Kronikë e zezë

Pëson aksident trafiku, gjilanasi del nga vetura dhe e rrah një person

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 09:18
Foto ilustrim

Pas një aksidenti trafiku në Gjilan, dy persona kanë pasur mosmarrëveshje ku edhe njëri ka dalur nga vetura dhe e ka rrahur viktimën.

I dyshuari, sipas raportit të policisë, ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull, ku edhe i ka shkaktuar lëndime trupore.

Në lidhje me aksidentin dhe rrahjen fizike, është njoftuar edhe prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në mënyrë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat