Përleshje në mes shqiptarëve dhe marokenëve në Prishtinë - Bota Sot
Përleshje në mes shqiptarëve dhe marokenëve në Prishtinë

Kronikë e zezë

Përleshje në mes shqiptarëve dhe marokenëve në Prishtinë

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 09:20
Foto Ilustrim

Të shtunën rreth orës 19:35 në Prishtinë, Policia e Kosovës ka arrestuar tre meshkuj dy shtetas Maroken dhe një kosovar, të cilët ishin rrahur në mes vete.

Lidhur me rastin në stacionin policor janë shoqëruar edhe tre meshkuj kosovar dy kishin marrë lëndime trupore, ndërsa njërit iu ka dëmtuar automjeti, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat