Pejë: Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën e tij - Bota Sot
Pejë: Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën e tij

Kronikë e zezë

Pejë: Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën e tij

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 09:26

Është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti ka ushtruar dhune psikike dhe fizike ndaj nënës së tij.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

Rasti ka ndodhur në qytetin e Pejës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat