Mbi 1 mijë tiketa trafiku dhe 14 aksidente me lëndime trupore gjatë ditës së djeshme në Kosovë - Bota Sot
Mbi 1 mijë tiketa trafiku dhe 14 aksidente me lëndime trupore gjatë ditës së djeshme në Kosovë

Kronikë e zezë

Mbi 1 mijë tiketa trafiku dhe 14 aksidente me lëndime trupore gjatë ditës së djeshme në Kosovë

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 13:03
Foto Ilustrim

licia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme në vendin tonë kanë ndodhur 14 aksidente trafiku me të lënduar dhe 26 me dëme materiale, transmeton arbresh.info.

Gjithashtu është bërë e ditur se vetëm gjatë ditës së djeshme policia ka shqiptuar 1034 tiketa trafiku. /arbresh.info/

Këto janë të dhënat e publikuara nga Policia e Kosovës:

Image
 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat