Gjendet një grua pa shenja jetë në Gjakovë - Bota Sot
Gjendet një grua pa shenja jetë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Gjendet një grua pa shenja jetë në Gjakovë

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 14:36
Foto Ilustrim

Një person ka raportuar se gruaja e xhaxhait të tij është gjetur pa shenja jete.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 15:20, në Gjakovë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e viktimës.

“ Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gruaja e xhaxhait të tij, viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat