Rrihen mes vete sirianët dhe marokenët në parkun e qytetit në Prishtinë - Bota Sot
Rrihen mes vete sirianët dhe marokenët në parkun e qytetit në Prishtinë

Kronikë e zezë

Rrihen mes vete sirianët dhe marokenët në parkun e qytetit në Prishtinë

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Për motive të panjohura në parkun e qytetit në Prishtinë janë rrahur në mes vete disa persona shtetas sirianë dhe marokenë.

Si pasojë e rrahjes, lëndime trupore ka pësuar viktima mashkull sirian ku i njëjti është dërguar ne QKUK për tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat