Dyshohet për një vetëvrasje në Vushtrri, policia jep detaje - Bota Sot
Dyshohet për një vetëvrasje në Vushtrri, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Dyshohet për një vetëvrasje në Vushtrri, policia jep detaje

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Në fshatin Prilluzhë të Vushtrrisë, një person është gjetur pa shenja jetë. I njëjti sipas raportit të Policisë së Kosovës dyshohet të ketë bërë vetëvrasje.

“Vdekjen e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, ndërsa është gjetur dhe konfiskuar një armë e shkurtë me karikator, 30-fishekë dhe një gëzhojë. Nuk raportohet për të arrestuar, me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet për obduksion në IML.”, thuhet në raportin e PK-së. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat