4 persona shkatërrojnë bankomatin e një banke me eksploziv në Drenas

Kronikë e zezë

4 persona shkatërrojnë bankomatin e një banke me eksploziv në Drenas

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 10:15
Ilustrim

Katër persona në Drenas kanë shkatërruar një bankomat të një banke me ekspoziv dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Sipas raportit të policisë ende nuk dihet nëse është vjedhur ndonjë shumë e parave.

Të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur, ndërkaq, policia kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat