I dehuri gjuan me armë, policia arreston tre persona në Viti - Bota Sot
I dehuri gjuan me armë, policia arreston tre persona në Viti

Kronikë e zezë

I dehuri gjuan me armë, policia arreston tre persona në Viti

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 11:59
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë tre persona në Viti.

Të njëjtit nën ndikim të alkoolit, pas një mosmarrëveshje me viktimën mashkull, njëri prej tyre ka shtënë me armë zjarri në ajër.

Nga policia arma është konfiskuar. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat