Arrestohen për prostitucion një burrë dhe një grua në Prizren - Bota Sot
Arrestohen për prostitucion një burrë dhe një grua në Prizren

Kronikë e zezë

Arrestohen për prostitucion një burrë dhe një grua në Prizren

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 12:52
Ilustrim

Dy persona në Prizren, një mashkull dhe një femër, janë arrestuar pasi të njëjtit dyshohet se janë marrë me prostitucion.

Ngjarja ka ndodhur më 3 korrik, rreth orës 17:00.

Siç njofton policia përmes raportit 24 orësh, në konsultim me prokurorin, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat