​Një femër kërcënohet nëpërmjet rrjetit social - Bota Sot
​Një femër kërcënohet nëpërmjet rrjetit social

Kronikë e zezë

​Një femër kërcënohet nëpërmjet rrjetit social

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 14:16
Foto ilustrim

Një femër në Prishtinë, ka raportuar se përmes rrjetit social facebook ishte kanosë nga i dyshuari mashkull.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të trajtohet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat