​Një grua goditet nga një plumb qorr derisa punonte në serë - Bota Sot
​Një grua goditet nga një plumb qorr derisa punonte në serë

Kronikë e zezë

​Një grua goditet nga një plumb qorr derisa punonte në serë

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 14:54
Foto Ilustrim

Një femër ka pësuar lëndime të rënda në fshatin Greme të Ferizajt, pasi ishte duke punuar në kopsht (serë), ishte goditur nga një plumb qorr. 

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK , sipas mjekëve gjendja e saj shëndetësore është jashtë rrezikut për jetë.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat