​Grabit çantën e dorës, arrestohet - Bota Sot
​Grabit çantën e dorës, arrestohet

Kronikë e zezë

​Grabit çantën e dorës, arrestohet

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 15:35
Ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës, pasi që i njëjti me forcë ia kishte marrë nga dora çantën viktimës femër.

I dyshuari pas afro 500 metrash është ndaluar nga një qytetar i rastit. Për rastin në fjalë është njoftuar prokurori dhe me vendim të tij pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat