Shkakton aksident trafiku pasi voziti në gjendje të dehur, dy persona përfundojnë në spital - Bota Sot
Shkakton aksident trafiku pasi voziti në gjendje të dehur, dy persona përfundojnë në spital

Kronikë e zezë

Shkakton aksident trafiku pasi voziti në gjendje të dehur, dy persona përfundojnë në spital

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 11:47
Foto ilustrim

Një person në Prishtinë është arrestuar pasi voziti në gjendje të dehur dhe shkaktoi aksident trafiku duke i shkelur dy persona në rrugë.

Sipas raportit të policisë, dy të aksidentuarit nga i dehur, kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spital për tretman mjekësor.

Ngjarja mbrëmë pas mesnate, ndërkaq me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat