Për një ditë ndodhën 43 aksidente dhe u shqiptuan më shumë se 1 mijë gjoba - Bota Sot
Për një ditë ndodhën 43 aksidente dhe u shqiptuan më shumë se 1 mijë gjoba

Kronikë e zezë

Për një ditë ndodhën 43 aksidente dhe u shqiptuan më shumë se 1 mijë gjoba

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 08:28
Foto Ilustrim

Gjatë ditës së hënë në vendin tonë kanë ndodhur 43 aksidente, prej të cilave 24 kanë përfunduar me persona të lënduar.

Policia njofton se për shkelësit e rregullave të trafikut janë shqiptuar 1.186 gjoba.

Po ashtu policia njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 19 persona, prej të cilëve 3 janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat