Vdes pasi rrokulliset me traktor

Kronikë e zezë

Vdes pasi rrokulliset me traktor

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 09:20
Foto Ilustrim

Një person ka humbur jetën pas aksidentit në traktor

Është raportuar se të hënën në ora 11:00 derisa një person kishte qenë duke e drejtuar traktorin kishte pësuar vet-aksident dhe ka humbur jetën.

Viktima është dërguar në Spitalin Rajonal në Gjakovë ku nga mjeku është konstatuar se ai kishte ndërruar jetë, njofton Policia e Kosovës

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante policore dhe prokurori i shtetit, me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat