Gjendet i vdekur në pyll një burrë nga Sankovci i Drenasit - Bota Sot
Gjendet i vdekur në pyll një burrë nga Sankovci i Drenasit

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur në pyll një burrë nga Sankovci i Drenasit

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 08:37
Foto ilustrim

Dje në orët e hershme të mëngjesit një burrë nga Sankovci i Drenasit është gjetur pa shenja jete në një pyll rreth një kilometër larg shtëpisë së tij.

“Në vendi e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe ekipi i mjekësisë ligjore. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat