Arrestohen dy të dyshuar për marrje me prostitucion

Kronikë e zezë

Arrestohen dy të dyshuar për marrje me prostitucion

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 10:39
Foto Ilustrim

Dy të dyshuar një burrë dhe një grua janë arrestuar dje në Prizren nën dyshimin se kanë kryer veprën penale marrje me prostitucion.

Në raportin e policisë thuhet se me vendim të gjykatës, të dyshuarit janë liruar.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat