Arrestohet pasi ka tentuar të sulmojë zyrtarin policor pas përfundimit të ndeshjes së futbollit - Bota Sot
Arrestohet pasi ka tentuar të sulmojë zyrtarin policor pas përfundimit të ndeshjes së futbollit

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi ka tentuar të sulmojë zyrtarin policor pas përfundimit të ndeshjes së futbollit

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 10:42
Foto Ilustrim

Një dyshuar është arrestuar dje në Stacionin e Qytetit të Gjilanit pasi që pas përfundimit të ndeshjes së futbollit i dyshuari tenton të sulmojë dhe e fyen zyrtarin policor.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat