​Bllokon rrugën me traktor dhe sulmon policin, arrestohet - Bota Sot
​Bllokon rrugën me traktor dhe sulmon policin, arrestohet

Kronikë e zezë

​Bllokon rrugën me traktor dhe sulmon policin, arrestohet

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 10:42
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Xërxë për shkak se i njëjti ka bllokuar me traktorin e tij rrugën dhe ka sulmuar zyrtarin policor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e traktorin e tij kishte bllokuar rrugën. I njëjti nuk ka respektuar as kërkesën e zyrtarit policorë për largim të mjetit nga rruga dhe e kishte sulmuar zyrtarin policor. Me urdhër te prokurorit kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat