Marrin informacion për një rrahje masive në Fushë- Kosovë, gjatë intervenimit sulmohet një polic - Bota Sot
Marrin informacion për një rrahje masive në Fushë- Kosovë, gjatë intervenimit sulmohet një polic

Kronikë e zezë

Marrin informacion për një rrahje masive në Fushë- Kosovë, gjatë intervenimit sulmohet një polic

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 11:10
Ilustrim

Nata e mbrëmshme nuk ka qenë e qetë në komunën e Fushë Kosovës.

Kjo pasi që mbrëmë është raportuar për një rrahje masive në “ Lagja 29”. Gjatë intervenimit  është lënduar një zyrtar policor.

“Lidhur me rastin është arrestuar njëri nga të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, theksohet në raportin 24 orësh të policisë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat