Aksident trafiku në Prishtinë, vetura e godet këmbësorin në zebra - Bota Sot
Aksident trafiku në Prishtinë, vetura e godet këmbësorin në zebra

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Prishtinë, vetura e godet këmbësorin në zebra

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 20:45
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen “Lakrishte”, të Prishtinës, ku një veturë ka goditur një këmbësor në zebra.

Sipas dëshmitarëve në rrugë, vetura ka goditur këmbësorin.

Ndërkaq, në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe autoambulanca, ku personin e goditur e kanë marrë për tretman mjekësor në QKUK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat