Prizren, lëndohet një person derisa po punonte - Bota Sot
Prizren, lëndohet një person derisa po punonte

Kronikë e zezë

Prizren, lëndohet një person derisa po punonte

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Një person është lënduar derisa ishte duke punuar në vendin e tij të punës.

Rasti ka ndodhur në Prizren, kurse në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë policia.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar kishte pësuar lëndime. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, prokurori dhe inspektorati i punës”, thuhet në raportin e policisë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat