Qëllohet nga një plumb qorr, arrestohet i dyshuari në Istog - Bota Sot
Qëllohet nga një plumb qorr, arrestohet i dyshuari në Istog

Kronikë e zezë

Qëllohet nga një plumb qorr, arrestohet i dyshuari në Istog

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 13:28
Istog

Një person është arrestuar në Istog, pasi i njëjti ka shtënë me armë zjarri në ajër dhe dyshohet se plumbi qorr ka qëlluar viktimën mashkull kosovar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është duke marrë trajtim mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat