Podujevë: Hajnat hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin një pushkë të gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme - Bota Sot
Podujevë: Hajnat hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin një pushkë të gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme

Kronikë e zezë

Podujevë: Hajnat hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin një pushkë të gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 10:49
Foto Ilustrim

Një qytetar nga komuna e Podujevës ka paraqitur rastin në Policinë e Kosovës se në mbrëmjen e së dielës i kishin hyrë brenda shtëpisë persona të panjohur e të cilët i kanë vjedhur pushkën e gjuetisë, stoli ari dhe para të gatshme.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar, njofton raporti 24-orësh i policisë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat