Kanos një person, arrestohet i dyshuari nga Ferizaj - Bota Sot
Kanos një person, arrestohet i dyshuari nga Ferizaj

Kronikë e zezë

Kanos një person, arrestohet i dyshuari nga Ferizaj

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 11:05
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Ferizaj pasi që i njëjti ka kanosur viktimën mashkull kosovar.

“Gjatë kontrollimit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar 35 fishek, dy thika, një shpatë dhe një këllëf i armës”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat