Shpërthen boca e gazit në një shtëpi në Shtërpcë, lëndohen tre persona - Bota Sot
Shpërthen boca e gazit në një shtëpi në Shtërpcë, lëndohen tre persona

Kronikë e zezë

Shpërthen boca e gazit në një shtëpi në Shtërpcë, lëndohen tre persona

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 11:22
Foto Ilustrim

Një bocë e gazit ka shpërthyer në një shtëpi në Shtërpcë ku si pasojë lëndime trupore kanë marr një femër dhe dy meshkuj.

“Raportohet se në një shtëpi ka shpërthyer një bocë e gazit dhe si pasojë lëndime trupore kanë marr një femër dhe dy meshkuj kosovarë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të lënduarit janë dërguar në spitalin e Ferizajt, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat