Korçë, të shtëna në ajër me armë zjarri, prangoset autori - Bota Sot
Korçë, të shtëna në ajër me armë zjarri, prangoset autori

Kronikë e zezë

Korçë, të shtëna në ajër me armë zjarri, prangoset autori

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 23:08
Ilustrim

Të shtëna në ajër me armë zjarri në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 4, ndërsa policia konfirmon se shtetasi që ka shtënë në ajër është ndaluar.

Sipas policisë, nuk ka qenë një moment konflikti, por ky person thjeshtë ka shtënë në ajër.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk raportohet për të lënduar.

Policia po merr në pyetje 35 vjeçarin rreth ngjarjes dhe shkaqeve, ndërkohë ka sekuestruar edhe armën e përdorur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat