Rrehen mes vete dhe gjuajnë me armë, tre të arrestuar në Prizren

Kronikë e zezë

Rrehen mes vete dhe gjuajnë me armë, tre të arrestuar në Prizren

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

Tre persona janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht e me pas njeri prej tyre ka shtënë me arme në ajër.

Njëri nga të dyshuarit pëson lëndime trupore dhe pranon tretman mjekësor, arma qe është përdorur- armë gjuetie dhe dy gëzhoja janë konfiskuar.Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat