Vushtrriasi po kultivonte kanabis në oborr, arrestohet nga policia - Bota Sot
Vushtrriasi po kultivonte kanabis në oborr, arrestohet nga policia

Kronikë e zezë

Vushtrriasi po kultivonte kanabis në oborr, arrestohet nga policia

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 10:20
Vushtrria

Policia gjatë ditës së djeshme me urdhër të gjykatës ka kryer bastisje në shtëpinë e të dyshuarit nga Vushtrria.

Gjatë bastisjes, policia në në oborr ka gjetur tri bimë të ndryshme të dyshuara të llojit Kanabis Sativa me gjatësi nga 0.50 cm deri 0.70 cm.

Dëshmitë janë fotografuar dhe sekuestruar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit kujdestar është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat