Dy policë rrahen nga tre gjakovarë

Kronikë e zezë

Dy policë rrahen nga tre gjakovarë

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 10:38
Foto Ilustrim

Dy zyrtarë policorë janë sulmuar fizikisht nga tre persona derisa po kryenin detyrën zyrtare në Gjakovë.

Viktimat kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit kanë sulmuar dy zyrtar policor derisa ishin duke kryer detyrën zyrtare. Dy viktimat kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat