Përleshje me thika në Pejë, lëndohen tre persona - Bota Sot
Përleshje me thika në Pejë, lëndohen tre persona

Kronikë e zezë

Përleshje me thika në Pejë, lëndohen tre persona

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 18:06
Foto Ilustrim

Është raportuar se dy të dyshuar meshkuj pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në rrahje rreth orës 21.10 në Pejë, ku lëndime kishte pësuar viktima mashkull kosovar dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Po ashtu dy të dyshuarit kishin marr lëndime dhe të njëjtit janë shtruar në spital për tretman mjekësor dhe janë nën përkujdesje të policisë.

Njësitë policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe sekuestruar dy mjete të mprehta të cilat dyshohet se janë përdorur në rast.

Rasti vazhdon të hetohet si vrasje në tentativë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat